Manga Miauti

Manga Miauti

Manga Miauti
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Manga MiautiConectare

descriptionHey Hey Hi EmptyHey Hey Hi

more_horiz
Hello, eu sunt Velveteen, cunoscuta si sub nickurile de BlitzZMay, Mistery mixt si alte nume ce va vor da dureri de cap. Am venit aici cu ganduri pasnice in ciuda aparentelor, afland de site datorita unui status. Locuiesc in Bacau, am 15 ani, sunt nascuta pe data de 18 octombrie 1994 si sunt balanta cu ascendent in fecioara.
Animeurile mele favorite sunt Death note, Ergo Proxy, Strawberrie panic, Junjou romantica si altele.
Ca si gen inghit orice, mai putin comediile.
Ascult rock, uneori si pop, nu sunt fixista. Trupele mele favorite sunt Evanescence, Nirvana, Within temptation, Epica, Depeche mode, Nightwish, Lacuna coil, TATU si altele.
Nu va bagati unghiile in gat, nu disperati, stiu sa respect regulile, sunt a naibii de imprevizibila prin inscrierea mea si sper sa ma tineti macar pe post de noptiera, tin bine paharele.....mai exact, am sa fiu cuminte si de ce nu, am sa incerc sa aduc useri ^^

descriptionHey Hey Hi EmptyRe: Hey Hey Hi

more_horiz
Salutare si bine ai venit !

Imi cer scuze ca pe forum bate vantu' ....

Reguli nu sant multe , noi dam voie la exprimare libera, cat timp nu se injura , totul e OK.

Sper sa ai o sedere placuta ... cauta si cerceteaza (suna ciudat si are acelasi inteles) , si posteaza .

Intrebari despre tine nu am ca te ai descris bine !! am una :) culoarea ochiilor tai :D ?

Daca ai intrebari !? o sa ti raspund

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

more_horiz
Merciiiii ^^
Ochii mei sunt albastri spre verzi...mai mult un verde inchis cred totusi.
Am sa am grija si am sa respect regulile!xD

more_horiz
Welcome! Si scuze de intarziere.

Evanescence e si formatia mea (care canta in engleza) favorita (sunt mai... j-rock & metal kid). Ai o descriere foarte buna, nu am intrebari. Etto... have fun! ^^

more_horiz
Multumesc, sper sa ne intelegem ^^

more_horiz
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum