Manga Miauti

Manga Miauti

Manga Miauti
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Manga MiautiConectare

descriptionHello there ~ EmptyHello there ~

more_horiz
Nu prea am inspiratie la ora asta dar am sa incerc sa fac o prezentare cat mai detaliata.
Puteti sa imi spuneti Renka/Kami/Juki, cum vreti voi.Numele adevarat nu am sa il zic pentru ca il urasc DX.
Sunt fana anime de...oh well..mult timp (cred ca ma uitam de cand aveam vreo 7 ani chiar daca atunci habar nu aveam ca sunt anime-uri lol) si fana j-rock de 3 ani.
Anime: Death Note, Kuroshitsuji, Pandora Hearts, Soul Eater, Majin Tantei Nougami Neuro.
Manga: Bakuman, Hello Baby, Tsubasa Reservoir Chronicle, Blue Dragon RalΩGrad, Urooboe Uroboros!
Characters: Xerxes Break (Pandora Hearts), L (Death Note), Undertaker (Kuroshitsuji), Fai D. Flowright (Tsubasa Reservoir Chronicle), Death the Kid (Soul Eater), Eiji Niizuma (Bakuman), Nougami Neuro (Majin Tantei Nougami Neuro), Wanijima Agito (Air Gear), Asura (Soul Eater), Shiki (Togainu no Chi), Nagisa Kaworu (Neon Genesis Evangelion)
note: I hate female characters :3
Music: meh, asa cum am zis si mai sus, ascult j-rock de 3 ani (bleh si putin j-pop dar nu ma omorXD)
Bands: Nightmare, Deluhi, Awoi, Luna Sea, Versailles, Juka, 12012, hide, Gackt, Fatima, Crows, Like absolute myself, Dolly, D, Kei, XOVER, LM.C, VII-Sense, Mello, Otogadead, Sugizo, Asagi, Aoi, Creature Creature, amber gris, dummy children, Karasu, ClearVeil, Core the Child, Lareine, Metis Gretel, Hizaki Grace Project, Yoshiki, Devise en Despair, Hime Ichigo, Siva, ruvie, VELGREED, X JAPAN, dr. marmot, Node of Scherzo and so on...
note: Under Code Production sucks.and kisaki too. (yeah, I hate him.go ahead and kill me).Sherow Artist Society FTW <3

Nu mai stiu ce sa spun asa ca daca mai are cineva ceva de intrebat...go ahead=D
Bai bai ~

descriptionHello there ~ EmptyRe: Hello there ~

more_horiz
Bine ai venit si imi cer scuze ca te am intampinat asa tarziu .
Din cate ai observat pe forum bate vantu' mai da lumea din cand in cand pe aici.
Sper sa ti placa zona aceeasta, indiferent ca lumea ...... , ai voie sa deschizi postezi in voie , regulile cred ca le sti.
Noi sau mai bine zis eu incer sa fac acest forum sa fie numai otaku, fara alte chestii... asa ca ..postare placuta si sedere cat mai lunga.

AA si am o intrebare , culoarea ochiilor tai.?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

more_horiz
Hey, hey, hey, welcome!
Imi pare rau pentru intarziere, ma bucur sa vad pe cineva nou...^^

Intrebari?
note: I hate female characters :3

De ce?@_@

more_horiz
@ DreamsKeeper
...caprui verzui..o.O'

@ Velveteen
pentru ca majoritatea ma dezgusta =D.Uita-te pe profilul meu de pe my anime list, n-ai sa vezi nici un personaj feminin pe acolo XD.Sunt foarte putine personajele feminine care imi plac macar putin.Si nu ma refer doar la anime-uri, ma refer in general X3

more_horiz
Ei bine,eu ce sa mai zic despre faptu` ca am intarziat cu rarile de wb? :-? Mai bine tac. Nu am mai dat pe aici de ceva vreme. Revenind, vreau sa-ti urez un Bine Ai Venit. :)

more_horiz
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum