Manga Miauti

Manga Miauti

Manga Miauti
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Manga MiautiConectare

descriptionMeh...here EmptyMeh...here

more_horiz
Name:Nu prea contează spuneţi-mi Chou..este mai familiar.
Personality:
Sunt destul de deschisă la conversaţii,optimistă din cale'afară, am o fire rebelă şi asta o poate spune lumea care mă cunoaşte,sunt puţin[mai mult] arogantă dar când sunt între prieteni mă "dezlănţui: :]]
Like:
-Anime dintre care favoritele mele:Code geass <3,Vampire knight,Death note,Asura cryin', Shugo chara [Doki],Kuroshitsuji.
-Manga dintre care favorite:Shinigami lovers,Fall in love like a comic!,Moe kare!,Cherry juice,Kiss/Hug,Kyou,Koi wo Hajimemasu and so on.
-Asian music...favourites: Alice nine,The Gazette,An cafe,ViDoll, Gackt,Miyavi,Deluhi,Nightmare, KAT-TUN, Arashi, Hangry & Angry,DBSK şi încă mulţi xD.
-Spaniola[yeah that's my weakness]
-Laptele ZuZu <3
-Merele...le ador pe cele verzi.
-Ciocolata, my second "love"
-I luv my friends..se ştiu ei and so on.
Dislike:
-Vremea rece,insectele,târâtoarele de orice fel,persoane de genu' Hannah Montana ori Justin Bieber [nu intrebaţi ce am cu ei şi îmi cer scuze pentru fani/fane]şi nu-mi place să fiu criticată din motive banale.
Dacă mai aveţi întrebări...intrebaţi. ^^
Ja nya~

descriptionMeh...here EmptyRe: Meh...here

more_horiz
Salutare si bine ai venit pe aici , din cate observi forumul se mentine pe linia de plutire. Ceea ce inseamna ca nimeni nu ne streseaza aici.

Pai intrebari am , de genu' culoarea ochiilor tai si in ce zodie esti . Plus ciocolata maro sau alba ad

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

more_horiz
Grr.. welcome si toate alea. Suntem ingrozitor de fericiti ca esti printre noi si tot tacamul.

Niciodata nu am fost buna la urari, dar mesajul esential e ca iti dorez acomodare placuta, cat mai rapida si sper sa iti placa aici ^^

more_horiz
Bine ai venit!
Mi se pare usor cam inutil sa'ti insir pachetul de urari arhicunoscut si deja expus, deci ma voi rezuma la un calduros 'welcome'.
Happy posting si speram ca'ti vei face veacul aici.

more_horiz
Hehe mulţumesc de întâmpinare tuturor and sorry for the late reply >-<
@DreamsKeeper păi îi am ochii căprui închis,aproape negri,sunt în zodia fecioară şi favorizez mai mult ciocolata neagră da' şi cea albă îmi place xD.

Mersi de "welcomizare" din nou ^^

more_horiz
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum