Manga Miauti

Manga Miauti

Manga Miauti
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Manga MiautiConectare

descriptionHey (...) EmptyHey (...)

more_horiz
Ok, i'm Kameh (or Verrine, call me whatever you want)
Am primit pe mess un mesaj cu un link al forumului, asa ca avand in vedere ca nu am mai frecventat mai nici un forum de ceva vreme, m'am descis sa ma inregistrez.
Animeul preferat... Hard to say, inca nu ma pot decide intre Naruto si No. 6. Ambele sunt geniale: personaje complexe, plot, tente usoare de shounen-ai [ yeah, i'm a shounen-ai/yaoi addict) etc. In ultimul timp am citit mai mult manga si nuvele, deci sunt in urma cu anime-urile. (deasemenea, l'am descoperit pe dr. house, that man is a genius)
Cam atat~. Oh, and i'm lazy. Nice to meet ya!

descriptionHey (...) EmptyRe: Hey (...)

more_horiz
Bun venit pe forum.

Ar fi multe chestii pe care as vrea sa le stiu despre tine, dar o sa ma rezum doar la cateva:
Adori sa citesti? Ce gen de carti iti plac si mai ales ce autori te-au impresionat.
Ce muzica iti place si ce anume te-a determinat sa alegi genul respectiv?
14 ani? Multi inainte.

Sper sa te distrezi alaturi de noi.
Sa ai o zi buna!

more_horiz
Hey Castiel, thanks for the greeting. ^^ Your questions...
Sa citesc? Hm... Iubesc nuvelele, nu le ador, dar imi plac. Cele care se axeaza pe personaje, nu actiune neaparat, mi se par interesante. Imi place genul misterios, cu personaje care te lasa sa le descoperi pe parcurs, care filosofeaza toata cartea si la sfarsit afli ca de fapt sunt just big asses with dirty mouths. Autor? Grah, i don't know, i never read the covers. Venio Tachibana, a scris o nuvele care mi'a placut la nebunie, Love water parca se numea.
Muzica... jazz, rock i guess. Imi plac cum canta Hugh Laurie, Selah Sue si some random people care isi 'expun' talentul pe strada. :))
What about you?

more_horiz
Hi

more_horiz
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum